![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/SARI-7.jpg)
KULÜP ÇALIŞMALARIMIZ OKUL GÜNÜMÜZE HEYECAN KATTI
12 Aralık 2022HAPPY WORLD VOLUNTEER DAY!
12 Aralık 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/12/SARI-7-1-1200x480.jpg)
OKUL ÖNCESİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ BİLİM MERKEZİNDE
6 yaş gruplarının katılımıyla gerçekleşen alan gezimizde öğrencilerimiz, farklı istasyonlarda bilgiler edindiler.
Gezegenler ve yer kabuğunun oluşumundan canlılığın başlangıcına kadar olan yolculuk konusunda sohbet ederken T-Rex fosilini ve jeolojik dönemlere eşlik eden mineral taşlarını görme fırsatı yakaladılar.
Akdeniz iklim özelliklerini, bitki örtüsünü ve ağaçlarının türlerini, yetişen sebze-meyvelerin yetişme şekillerini ve öğrendikleri bu bilgileri dokunsal oyunlarla destekleyen etkinliklere katıldılar.