![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/1.jpg)
KARİYER TASARIM PROJESİ ÜNİVERSİTELER VE MESLEKLER TANITIM FUARI
23 Mayıs 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/1-2.jpg)
19 MAYIS ‘I COŞKUYLA KUTLADIK
23 Mayıs 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/4-3-1200x480.jpeg)
19 MAYIS’TA SAMSUN’DAYDIK
İlkokulumuz 4. sınıf öğrenci, veli ve öğretmenlerinden oluşan ekibimiz, 19-20 Mayıs günlerinde Atatürk’ün Kurtuluş Yolu’nu takip ederek Samsun, Havza ve Amasya’da bulundular. Ekibimiz, yaptıkları ziyaretlerle birlikte çok değerli anılar biriktirdiler.