![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_4268-150x150.jpg)
ULUSLARARASI CARIBOU MATEMATİK YARIŞMASINDA TED ANTALYA KOLEJİ ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARISI
7 Kasım 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_3936-150x150.jpg)
TED’LİLER HAVUZDA EĞLENDİ
7 Kasım 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/1-min-1200x480.jpg)
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI 100.YIL ETKİNLİKLERİMİZ SU TOPU MAÇLARI İLE BAŞLAMIŞTIR
Beden Eğitimi Zümresinin düzenlediği su topu turnuvaları 9. ve 10. sınıf öğrencilerinin katılımıyla başlamıştır. Maç boyunca galip gelmek için mücadele eden takımlar sportmenliğe yakışır bir şekilde rekabeti elden bırakmamışlardır. Arkadaşlarını yalnız bırakmayan seyirciler tezahüratları ile ortamı coşturmuş, seyir zevki yüksek maçlar yapılmıştır.