![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/SARI-1-1.jpg)
“TED’DE BİR GÜN” YAŞAMAYA DEĞER
12 Ekim 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-13-at-15.18.13.jpeg)
SASMO (SINGAPORE & ASIAN SCHOOLS MATH OLYMPIAD)
13 Ekim 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/SARI-1-1.jpg)
“TED’DE BİR GÜN” YAŞAMAYA DEĞER
12 Ekim 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-13-at-15.18.13.jpeg)
SASMO (SINGAPORE & ASIAN SCHOOLS MATH OLYMPIAD)
13 Ekim 2022Zarafet dersimizde anasınıfı 1 -2. sınıflarımızla birlikte 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında çocuklarımıza farkındalık yaratmak adına, okulumuzun hayvanat bahçesindeki hayvanları ziyaret ettik. Hayvanlara karşı sorumluluğumuz üzerine konuşup bir yandan da onları besledik.