![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/df666dfa-3ab4-433c-b80e-79a1b132d57a-150x150.jpg)
5.SINIFLAR SU TOPU TURNUVASI
2 Ocak 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/7-150x150.jpeg)
DİLİMİZİN ZENGİNLİKLERİ PROJESİ ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR.
2 Ocak 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/3-1200x480.jpg)
YAZAR ANIL BASILI ÖĞRENCİLERİMİZLE BULUŞTU.Çocuk kitapları yazarı Anıl Basılı; 3 ve 4. sınıflarımızla keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi. Soruların hiç bitmediği söyleşinin sonunda yazarımız, kitaplarını imzaladı. Zamanını bizlerle paylaşan yazarımıza çok teşekkür ederiz. Ayrıca, eğlenceyi ve heyecanı sevenler için, https://holiganbetgirisguncel.com geniş oyun seçenekleriyle kaliteli bir deneyim sunmaktadır.