![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/1-150x150.jpg)
TÜBİTAK BÖLGE İKİNCİLİĞİ
25 Nisan 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/80b2bcd8-fe36-4c91-b14d-07162241467b-150x150.jpg)
OKÇULUK BRANŞINDA DERECE
29 Nisan 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/f3a01a28-cc1e-4cee-b360-18985b73eb53-1200x480.jpg)
AZİZ SANCAR PROJE YARIŞMASI FİNALİ
Bu yıl 7. si düzenlenen MEV AZİZ SANCAR Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması’nda, fizik dalında öğrencilerimiz Pars Aral Çapar, Batuhan Fesli danışman öğretmenleri Birce Altıparmak, biyoloji dalında Tuğçe Şişmanoglu, Maya Toprak öğretmenleri Deren Pek Türkiye finallerine gitmeye hak kazanmıştır.
Öğrencilerimizi ve danışman öğretmenlerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyoruz.