![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/06/3.jpg)
Geleceğe Uğurlandılar…
27 Haziran 2019![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/1-1.jpg)
SERVİS GÖREVLİLERİNE SENE BAŞI EĞİTİM SEMİNERİ VERİLDİ
7 Eylül 2019![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/1-675x480.jpg)
TED Antalya Koleji Özel Lisesini 2014-2015 yılında 1.likle bitirerek Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliğini (İng. Burslu olarak) kazanan Alper Yılmaz, başarılarına yenilerini ekledi.
Üniversitedeki bölümünü de 1.likle bitiren Alper, şimdi de Stanford Üniversitesinin “Operations, Information & Technology” departmanından 5 yıllık doktora programı için tam burs kazandı.
Mezun olduğu okuluna gelerek başarısının sevincini paylaşan Alper’i okul müdürleri kutlayarak başarılarının devamını diledi.