![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/Ekran-Resmi-2021-10-22-20.45.25.png)
KİŞİSEL SERGİ
22 Ekim 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/beyaz5.jpg)
“HALLOWEEN” ETKİNLİĞİMİZLE HEM EĞLENDİK HEM ÖĞRENDİK.
28 Ekim 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/Ekran-Resmi-2021-10-22-20.45.25.png)
KİŞİSEL SERGİ
22 Ekim 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/beyaz5.jpg)
“HALLOWEEN” ETKİNLİĞİMİZLE HEM EĞLENDİK HEM ÖĞRENDİK.
28 Ekim 2021Sınıf öğretmenleri önderliğinde yapılan Çocuk Yogası derslerine tüm öğrencilerimiz severek ve heyecanla katılıyor. Nefes çalışmaları, dinlenme teknikleri barındıran aktivitelerle desteklenen; beden farkındalığını, yaratıcılığı ve konsantrasyonu arttırmayı hedeflediğimiz çalışmalarda öğrencilerimiz hem eğleniyor hem de açık havada olmanın tadını çıkarıyorlar.
“Sim Dolu Şişelerini” sallayarak derse başlayan miniklerimiz; sakinleşmeyi, hayaller kurmayı, vücut kontrolü sağlama için farklı duruş ve pozları deneyimliyor, öğreniyorlar.
Öğrencilerimizin çıktığı içsel yolculuğun heyecanı tüm yıl devam edecek!