![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/D42A2126-1F15-4D34-85D7-5CDEA6530110.jpeg)
BİNİCİLİK BRANŞINDA BAŞARI
5 Nisan 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/2.jpeg)
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI DANS YARIŞMASINDA DERECE
7 Nisan 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/D42A2126-1F15-4D34-85D7-5CDEA6530110.jpeg)
BİNİCİLİK BRANŞINDA BAŞARI
5 Nisan 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/04/2.jpeg)
TÜRKİYE KULÜPLER ARASI DANS YARIŞMASINDA DERECE
7 Nisan 2022Türkiye Zeka Vakfının düzenlediği Türkiye Okullar Arası Zeka Oyunları Şampiyonası’nda okulumuz, dokuz ve onuncu sınıflarda bölge ikinciliği elde ederek Türkiye finallerine katılma hakkı kazanmıştır. Emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.