![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_0014-150x150.jpeg)
YELKEN BRANŞINDA ANTALYA DERECELERİ
30 Kasım 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/9-150x150.jpg)
KULÜP ÇALIŞMALARIMIZ OKUL GÜNÜMÜZE HEYECAN KATIYOR!
1 Aralık 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/2-4-1200x480.jpg)
ATAMIZ KOCATEPE’ DE
10-16 Kasım Atatürk Haftası kapsamında gerçekleştirdiğimiz “Dörtler Birler El Ele” etkinliğimizi büyük bir heyecan ve başarı ile tamamladık.
Gruplar hâlinde dördüncü sınıflara gelen birinci sınıf öğrencileri abla ve abileri ile birlikte küçük Atatürk resimlerini yapıştırarak, “Atatürk Kocatepe’de” tablosunu oluşturdular. Yaptıkları eserlerin panolarda sergilendiğini gören minik öğrencilerin gözlerindeki mutlulukları görülmeye değerdi.