![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/10.jpg)
TEDKÜRSÜ KASIM AYI ÖĞRENCİ BULUŞMALARI
11 Kasım 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/IMG_7277.jpg)
LOUD HOUSE MÜNAZARA KULÜBÜ 10 KASIM ETKİNLİKLERİ
12 Kasım 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-11-at-14.11.33-1200x480.jpeg)
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 84. yıl dönümünde Sosyal Bilgiler Zümremiz, sınıflarımızda Ata’mızı saygıyla ve özlemle andı.
5-6 ve 7. sınıflarımızda, “ Mustafa Kemal’in Bilinmeyen Yönleri” adlı belgesel izletilip ardından öğrencilerimiz ile “Atatürk şimdi burada olsaydı, Ona ne söylemek isterdin? ” adlı sınıf içi atölye çalışması yapıldı. Yazılan kısa mektuplar sınıf içinde okunup panolarda sergilendi.