![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/3-4-150x150.jpg)
OKÇULUKTA BAŞARI
28 Aralık 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/2-7-150x150.jpg)
OKÇULUKTA BAŞARI
28 Aralık 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/5-4-1200x480.jpg)
BASKETBOLDA BAŞARI
Antalya Gençlik Spor İl Müdürlüğü 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporlarının düzenlemiş olduğu Yıldız Erkek 1. Küme İl Birinciliği müsabakalarında, Yıldız Erkek Basketbol takımımız Antalya da ilk 5 takım arasına girerek Türkiye Grup Elemelerine gitmeye hak kazanmıştır.
Beden Eğitimi öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.