![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/04/IMG_9012.jpg)
TED KÜRSÜ “ÇOCUK HAKLARI”
27 Nisan 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/beyaz-3.jpg)
OKUL ÖNCESİ “ATAMIZ” VE “BAYRAMIMIZ” KONUSU İLE 23 NİSAN RUHUNU YAŞADILAR
4 Mayıs 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/IMG_5903-1200x480.jpeg)
BASKETBOLDA BÜYÜK BAŞARI
TED Antalya Koleji Özel Ortaokulu Küçük Kız Basketbol takımımız 26-30 Nisan tarihlerinde Konya’da düzenlenen Türkiye Grup Birinciliği müsabakasında grup birincisi olarak büyük bir başarıya imza atmışlardır. Afyon’da yapılacak Türkiye yarı finallerine katılacak takımımıza başarılar diliyoruz.