![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/282624749_5251292478271729_8662603188153834949_n.jpeg)
TED AİDİYET
30 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/1-1.jpeg)
OKUL TAKIMIMIZ BASKETBOLDA ANTALYA 3’ÜNCÜSÜ
30 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/282624749_5251292478271729_8662603188153834949_n.jpeg)
TED AİDİYET
30 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/1-1.jpeg)
OKUL TAKIMIMIZ BASKETBOLDA ANTALYA 3’ÜNCÜSÜ
30 Mayıs 2022İkinci sınıf öğrencilerimiz, yazarımız Burcu Bahar’ın katılımıyla bir söyleşi gerçekleştirdi. “Tembeller Kralı Badi “ kitabı üzerine eğlenceli ve verimli bir etkinlik yaptık. Çocuklar kitabımızın kahramanlarıyla ilgili düşüncelerini büyük bir coşku ile anlattılar. Yazarımızın sorularını yanıtlarken anlamlı cevapları ve yaratıcılıklarıyla göz doldurdular. Söyleşi, yazarımızın kitap imzalaması ve okul müdürümüzün yazarımıza çiçek ve sertifika takdimiyle sonlandı.