![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/IMG_0063.jpg)
ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖDÜL TÖRENİMİZ
25 Kasım 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/Nat-Geo-Poster.png)
NATGEO İLE ORTAKLAŞA YÜRÜTTÜĞÜMÜZ SÖYLEŞİLERİMİZ DEVAM EDİYOR
27 Kasım 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/IMG_0063.jpg)
ÖĞRETMENLER GÜNÜ ÖDÜL TÖRENİMİZ
25 Kasım 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/Nat-Geo-Poster.png)
NATGEO İLE ORTAKLAŞA YÜRÜTTÜĞÜMÜZ SÖYLEŞİLERİMİZ DEVAM EDİYOR
27 Kasım 2021TED Antalya Koleji Özel Liseli 9 ve 10.sınıf öğrencilerimiz, AHENK projesi kapsamında okulumuzda başlatılan ´´okuma-yazma´´ çalışmalarında, önceden belirlenen hikaye kitaplarından her hafta seçilen bir hikayeyi okuyup hazırlanan yönergeler doğrultusunda duygu ve düşüncelerini yazılı dönütler şeklinde sunmaktadırlar.