![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_8341-1.jpg)
OKULUMUZU AÇTIK
5 Eylül 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/alp-ve-hilal-hoca.jpeg)
TENİSTE BAŞARI
12 Eylül 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_8341-1.jpg)
OKULUMUZU AÇTIK
5 Eylül 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/alp-ve-hilal-hoca.jpeg)
TENİSTE BAŞARI
12 Eylül 2022TED Antalya Koleji Özel Ortaokulu 5 -6 ve 7. Sınıflarımızın “Kulüp Tanıtımları” İsmail Uzun Kültür Salonumuzda gerçekleştirildi.
Müzik, resim, bilişim, spor, maket uçak, İngilizce ve satranç gibi pek çok alanda öğretmenlerimiz öğrencilerimize kulüplerini tanıttılar. Öğrencilerimiz de kendi istek ve ilgilerine yönelik seçtikleri kulüplerde yıl boyunca çalışmalarına devam edeceklerdir.