![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/OKÇULUK-1.jpeg)
OKÇULUKTA BAŞARI
23 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/CARİBOU-MATEMATİK-YARIŞMASINDA-1İNCİLİK.jpeg)
CARIBOU MATEMATİK YARIŞMASINDA 1’İNCİLİK
24 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/AZİZSANCAR-1-1200x480.jpeg)
Milli Eğitim Vakfı Prof. Dr. Aziz SANCAR Fen Bilimleri Araştırma Projeleri yarışmasında Kimya dalında Türkiye 1’incisi olan öğrencilerimiz Eylül Boy ve Eylül Akça’yı, danışman öğretmenleri Gülay Demirci’yi; Fizik dalında okulumuzu en iyi şekilde temsil eden öğrencimiz Nurgül Eylül Dıvrak ve danışman öğretmeni Mustafa Buğday’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.