![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/2.jpeg)
“HELP STEPS” SINIFLAR ARASI MEYDAN OKUMA! 6. HAFTA TAMAMLANDI
11 Mayıs 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-16-at-21.54.22-1.jpeg)
“HELP STEPS” SINIFLAR ARASI MEYDAN OKUMA 7. HAFTA ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU!
18 Mayıs 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/2.jpeg)
“HELP STEPS” SINIFLAR ARASI MEYDAN OKUMA! 6. HAFTA TAMAMLANDI
11 Mayıs 2021![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-16-at-21.54.22-1.jpeg)
“HELP STEPS” SINIFLAR ARASI MEYDAN OKUMA 7. HAFTA ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU!
18 Mayıs 2021Chess.com platformu üzerinden çevrimiçi yapılan “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası”nda 1-B Sınıfı öğrencimiz, Beste Canoğlu Antalya 2.si oldu.
“7 Yaş Kızlar Kategorisi”nde yarışan Beste, turnuva ödülü olarak 2.lik kupası ve Tablet kazandı. Öğrencimizi kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz.