![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_8834.jpg)
9. ve 10. SINIFLARIMIZLA BAHAR PİKNİĞİ
5 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/1822323E-7E28-401F-990F-37742B739CDF.jpeg)
YELKENDE BAŞARI
6 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/IMG_8834.jpg)
9. ve 10. SINIFLARIMIZLA BAHAR PİKNİĞİ
5 Mayıs 2022![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2022/05/1822323E-7E28-401F-990F-37742B739CDF.jpeg)
YELKENDE BAŞARI
6 Mayıs 2022TED Rönesans Kolejinin düzenlediği “Son Kuşlar Uçmadan Doğanın Sesi Ol!” Konulu resim yarışmasında okulumuz 9/A sınıfı öğrencimiz, Yiğit Erdem MUTLUCAN lise kademesinde 1’inci, Ortaokul kademesinde de 5/B sınıfından Mihrimah Deniz ERBAY 2’nci olmuştur.
Öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.