![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/6f977905-43f0-4f74-af48-b6ec3458624a-150x150.jpg)
ÖZDEBİR SINAVINDA 500 TAM PUAN
23 Şubat 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/03/8-150x150.jpg)
100 GÜN SAYDIK PARTİMİZİ YAPTIK
4 Mart 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/1-2-1200x480.jpg)
TED KÜRSÜ’ DE BU AY
Bu yıl beşincisini düzenlediğimiz TED Kürsü etkinliğimizin Şubat ayı konukları Muratpaşa Belediyesi Spor Müdürü Varol Tang ve Muratpaşa Belediyesi Sigorta Shop Spor Kulübü oyuncuları Stephanie Samedy, Derya Çayırgan, Buket Yılmaz ve Ceren Karagöl’dü.
Öğrencilerimizle harika bir söyleşi gerçekleştiren ve değerli bilgilerini bizlerle paylaşan sporcularımıza çok teşekkür ediyoruz.