![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/1-min-150x150.jpg)
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI 100.YIL ETKİNLİKLERİMİZ SU TOPU MAÇLARI İLE BAŞLAMIŞTIR
7 Kasım 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/3-2-150x150.jpg)
CUMHURİYET 100 YAŞINDA
7 Kasım 2023![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG_3936-1200x480.jpg)
TED’LİLER HAVUZDA EĞLENDİ
Beden Eğitimi Zümresi’nin 4. sınıf öğrencilerine yönelik düzenlediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinliklerimiz eğlenceli oyunlar ve yarışmalar yapılarak coşkulu bir şekilde başladı. Yapılan yüzme şenliklerinde öğrenciler rekabeti ve sportmence yarışmayı eğlenerek deneyimlediler.