![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/IMG_8084-150x150.jpg)
19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
22 Mayıs 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/kulup-toplu-foto-150x150.jpg)
LİSE MATEMATİK TÜBİTAK OLİMPİYAT KULÜBÜ
22 Mayıs 2024![](https://www.tedantalya.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/1-2-1200x480.jpeg)
YAŞASIN 19 MAYIS!
Dördüncü sınıf öğrenci ve velilerimizle “Atatürk’ün İzinde Ulusal Mücadele, Samsun-Amasya” gezimizi tamamladık. 19 Mayıs’ta Samsun Bandırma Vapuru ziyareti ile başlayan gezimiz, Havza Atatürk Evi ve Amasya Saraydüzü Kışlası ziyaretleri ile devam etti. Kültürel gezilerin de yer aldığı programımızda keyifli paylaşımlarımız oldu.